Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Телефон:(03840)4-06-07
Email:shep_tc@ukr.net
Адреса:30405 м. Шепетівка, вул. Судилківська, 1
Графік роботи:

Понеділок – Пятниця   8.00 – 16.00 без перерви

вихідні: субота, неділя

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – є бюджетною установою, яка здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, а також є центром для підтримки життєдіяльності та соціальної активності пенсіонерів та інвалідів.

На соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в територіальному центрі мають право:

  • громадяни  похилого  віку,  інваліди,  хворі  (з  числа  осіб працездатного віку на період до встановлення  їм  групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування  і  потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

  • громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і  зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним  лихом, катастрофою (і мають  на  своєму  утриманні  неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний  дохід  їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум  для  сім’ї.

Надання послуг в умовах карантину в Шепетівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає послуги з дотриманням карантинних обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 19.12.2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних  протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами). Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюється «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень  епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

На сьогодні відділення соціальної допомоги вдома здійснює надання соціальних послуг згідно графіків відвідувань підопічних з дотриманням маскового режиму та з дотриманням норм, дистанції, кількості відвідувачів у приміщенні. Соціальні робітники забезпечені індивідуальними дезінфікуючими засобами, захисними масками та гумовими рукавичками.

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання працює у закритому режимі, заборонені відвідування підопічних сторонніми

На вході в приміщення відділення денного перебування та відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги організовані місця для обробки рук антисептичними засобами. Вхід до приміщення дозволяється за наявності маски або респіратора, забезпечене дотримання кількості відвідувачів, норм та дистанції у приміщенні.  Запроваджено щоденний температурний скринінг персоналу та відвідувачів відділень (при вході в приміщення) та у разі необхідності протягом робочого дня.