Заходи

Дитинство – сама щаслива пора нашого життя, саме тому ми, дорослі, прикладаємо багато зусиль, щоб наші діти росли в турботі.

Вдало розпочався 2018рік, він прийшов із першим веселим святоми зими- Новим роком та Різдвом Христовим, Новорічними поздоровленнями та хороводами розпочали Дід Мороз і Снігуронька святкову програму для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Кожного року вони з нетерпінням чекають зимових свят, адже у ці дні діти на деякий час забувають про хвороби.

Є дуже суттєва родзинка в проведенні цього дійства. В ньому безпосередню беруть участь наші вихованці – особливі дітки. Вони якраз і є основними героями цього свята.

Окрім Діда Мороза та Снігуроньки, до особливих дітей прийшли і гості.
Міський голова привітав дітей та їхніх батьків із Новим роком і передав їм найкращі поздоровлення та подарунки. Зробити свято незабутнім та цікавим центру допомогли спонсори свята – народний депутат України Роман Миколайович Мацола та Громадська організація «Інститут солідарності громад», корпорація «Сварог Вест Груп», Тихончук Р.М. – директор ПП «Управдом», Шепетівський ліцей.

23 червня цього року в Шепетівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося свято – відкриття ігрового майданчика для дітей з особливими потребами. Дитячий майданчик у Центрі – це багатогранні можливості для реабілітації, це простір, сповнений веселощів та здійснення мрій діток. А мрії здійснюють небайдужі – згуртовують всі свої можливості, вміння, кошти, силу, уяву. Доступна екологічна площадка на території Центру посеред саду, на якій відпочиватимуть та будуть проходити курс реабілітації діти спілкуючись з природою, організуємо літній театр дітей з особливими потребами.

Реалізація дитячої мрії почалася з участі Центру у третьому конкурсі мікрогрантів від ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли » для реалізації мікропроекту «Критий багатофункціональний майданчик для дітей з особливими потребами». Ініціативна група Ценру стали переможцями конкурсу. За кошти гранду та кошти бюджету міжрегіонального розвитку збудували критий майданчик – альтанку для безпечного відпочинку та театралізованої гри.

Для ігор і занять з піскотерапії улаштовані криті пісочниці, одна з яких розрахована на дітей у візочках. Активно рухатися діти зможуть на гойдалках та гірках. Зручні доріжки, зелені насадження, садок – окраса і невід’ємна частина в ландшафті на території для особливих дітей.

Діти та їх батьки вдячні кожному, хто долучився до створення цього проекту.
Це люди з відкритим серцем і щедрою душею, які за першим покликом готові на допомогу і внесли вагому частину для здійснення дитячої мрії: Сасюк В.М. – член виконавчого комітету, директор ДП «Шепетівське лісове господарство», приватні підприємці Фещин Д.В. і Фещин В.В. , Тихончук Р.М. – директор ПП «Управдом», директор Шепетівського КПВКГ Биков В.П., Трофимчук П.П. – директор Шепетівського РСЛП, Окорський В.М.-Шепетівська спілка ветеранів Афганістану, Шамасурян С.А. – ПП «Дружба», ПП Мальцев Г.Г.

Вони душею розуміють, що діти повинні зростати в атмосфері безмежної любові та турботи як з боку батьків, так і з боку суспільства.