Шепетівський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

Директор

Панчук Анжела Володимирівна

Шепетівський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю здійснює комплекс реабілітаційних заходів для дітей-інвалідів від 0 до 18 років, а також дітей віком до 6 років, які мають ризик отримати інвалідність Реабілітація спрямована на попередження, зменшення або подолання фізичних, психічних розладів, коригування порушень розвитку, навчання основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для їхньої інтеграції у суспільство.

Центр є спеціальним навчально-виховним закладом системи праці та соціального захисту населення, що здійснює роботу із соціальної адаптації у поєднанні з корекційним навчанням та вихованням дітей-інвалідів з фізичними та розумовими вадами без відриву від сім’ї та залученням до участі в реабілітаційному процесі членів родини дитини.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У м. Шепетівка знаходиться на обліку понад 300 дітей-інвалідів з вадами опорно-рухового апарату, слуху, зору та інтелекту, аутизму, які потребують постійного стороннього догляду і не можуть перебувати в загальноосвітніх навчальних закладах та забезпечуються послугами із соціального і педагогічного патронату.

Діяльність Центру, за вагомої підтримки міської влади, спонсорської допомоги, спрямована на створення комфортної зони для занять та відпочинку дітей-інвалідів різних вікових категорій, реалізацію стратегії реформування системи надання соціальних послуг шляхом запровадження нових соціальних послуг особам нашого міста, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на розвиток та коригування порушень розвитку дитини-інваліда, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції у суспільство.

 

У закладі створені необхідні умови для реабілітації та виховання. Тут діти почувають себе комфортно, затишно, покращують фізичний стан, розкривають свої здібності, здобувають навички поведінки в побуті, спілкування з однолітками, знаходять сили і бажання радіти життю.

Центр забезпечує на безоплатній основі транспортними послугами та харчуванням дітей-інвалідів, які тимчасово перебувають у Центрі.

Щорічно послуги реабілітації отримують понад 100 дітей.

Адреса:м. Шепетівка, вул.Судилківська, 28
e-mail:shmcsrdii@ukr.net
Графік роботи:

Понеділок – четвер 08.30 – 17.15

П’ятниця 08.30 – 16.00

Обід – 13.00 – 13.30

Вихідний: субота – неділя