Cвято для дітей з особливими потребами «День Відкритих Дверей»

В Шепетівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів 13.09.2018 відбулося свято для дітей з особливими потребами «День Відкритих Дверей».

З вітальним словом звернувся до присутніх міський голова М.І.Полодюк, зазначивши, що наші діти повинні відчувати постійну турботу, піклування та впевненість у майбутньому, а також мати можливість всебічно розвивати свої інтереси та здібності. З найкращими побажаннями він передав солодкі подарунки нашим вихованцям.
Були присутні друзі-волонтери, небайдужа громада, жителі міста, шановні батьки і діти.

Голова ради директорів Корпорації «Сварог Вест Груп» М.М. Агарков та І.П. Топчій, представник народного депутата України Р.Мацоли, висловили найщиріші слова подяки колективу закладу, за вагому допомогу дітям, які відвідують заклад, і їх батькам. Побажали дружньому колективу Центру не зупинятися на досягнутому і йти до нових здобутків, а самому закладу процвітання й довгих років існування, адже його діяльність дуже необхідна для родин, в яких виховуються особливі діти.

Лунала музика та сміх, пісні, ігри для усіх. Діти отримали позитивні емоції, зустрічі з новими друзями, майстер клас від педагогів ЦНТТУМ, фотосесію з байкерами з м. Славута, розваги від аніматора Катерини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *