3 грудня – міжнародний день людей з інвалідністю

В цей день прогресивне суспільство акцентує увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Адже, саме ставлення до людей з інвалідністю визначає  ступінь  цивілізованості суспільства.

В Шепетівському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю проходять реабілітацію діти групи ризику та діти з інвалідністю від 0 до 18 років. На базі Центру діти отримують комплексні заходи з педагогічної і фізичної реабілітації, набувають нові навички, спілкуються в колі друзів.

Підтримуючи традиції, в Центр завітали представники Шепетівської міськрайонної  філії організації Товариства Червоного Хреста України з керівницею Галиною Веселковою. Присутнім дітям вручили рюкзаки з розвиваючими наборами і гігієною.

Діти-волонтери з недільної школи церкви ЄХБ, з Олександром Бартюком, співали пісні та дарували подарунки, зібрані дітьми з-за кордону, «Сумка самаритянина».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *