Шановні одержувачі житлових субсидій на пільг!

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку із встановленням у лютому 2021 року газопостачальними підприємствами нової ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року, буде проведено перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень 2021р у лютому 2021 року.

Якщо за результатами проведеного перерахунку сума надміру виплачених коштів за січень 2021 року перевищує суму нарахованих  пільг/ субсидій за лютий 2021 року, то залишок надміру виплачених коштів буде утримано з нарахувань за березень, а за потреби – за квітень 2021 року.

При цьому, якщо розмір житлової субсидії у лютому становитиме нуль гривень, повернення  суми надміру виплачених  коштів за січень 2021 року відтерміновується до завершення опалювального сезону.

Шановні отримувачі ,  запрошуємо Вас звернутися до управління праці  каб. 115, після опалювального сезону,  для  проведення звірки щодо нарахування пільг та субсидії  за січень 2021 року .

У разі виникнення  додаткових питань просимо Вас звертатися за телефоном  4-91-51  або в інформаційний центр управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Островського, 4.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *