Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Дитинство – найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади. 

7 червня, в черговий раз, зібрались близькі друзі, які розуміють очевидні речі – діти потребують ласки і турботи, любові і уваги.  Діти Шепетівського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю та діти із сімей загиблих воїнів АТО дружньо і весело провели дозвілля.

Топчій Ірина привітала діток з початком літа і передала солодкі подарунки від Народного депутата України Романа Мацоли.

Олена Шершньова, директор Департаменту корпоративних комунікацій та зв’язків з громадкістю корпорації «Сварог Вест Груп», побажала дітям і батькам здоров’я та натхнення. Переказала слова підтримки  від Голови Ради директорів корпорації «Сварог Вест Груп» Агаркова М. М. і пригостила корисними соками.

Миронюк П.К., голова профкому ДП «Шепетівського лісового господарства»,  порадував діток: «На території дитячого майданчика Центру буде встановлена гойдалка для катаня і розваг.»

Всі присутні із задоволенням споглядали таланти дітей Центру – танок «Ангел» за участі «сонячних діток», Хіп-Хоп – Даша Герасимчук, спільний запальний танок – соліст Ярослав Святюк. Радували дзвінкі голоси та творчість Софії Валько, Насті Тимошенко, Олександри Лукашук – солісти «Зразкового театру естрадної пісні «Водограй»» керівник Полуденко Л.І. при Шепетівському будинку культури – директор Талімончук В.І.

Волонтери, аніматори Катерина та Ігор Подлєсні зробили свято в Центрі яскравим. Цікаві ігрові програми дарували радість та позитивні емоції всім присутнім.

Діти на святі були у захваті від аквагриму. Це було незвично і яскраво. Був цікавий результат і сам процес малювання.

І на завершення діти ласували морозивом від «Ласка», директор шепетівської філії Гаджук В.В.

І головні на нашому святі – це ДІТИ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *