Хай буде дитинство щасливим моє

Чудового весняного вечора 30 травня 2019 року відділення денного перебування Шепетівського територіального центру соціального обслуговування гостинно відкрило двері для дітлахів із сімей воїнів АТО та членів сімей загиблих.

Пам’ятаючи про важливість психологічної та моральної підтримки, створення позитивної внутрішньо сімейної атмосфери працівники відділення провели для дітей і батьків святково – розважальний захід  “Хай буде дитинство щасливим моє”  з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Дітей привітали аніматори у ролі мультиплікаційних героїв. Вони провели цікаву розважальну програму з конкурсами, іграми та танцями.

По закінченню свята діти отримали солодкі подарунки.

Свято дитинства пройшло на славу. Задоволеними залишилися усі. Дітлахи тішилися подарунками і розвагами, а дорослі раділи тому, що змогли для наймолодших українців подарувати миті щастя та радості.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *