У Шепетівському територіальному центрі відзначали свято осені.

Ми незчулись, як минуло літо,

А вже закінчується осінь золота.

Розповідає завідуюча відділенням стаціонарного та постійного перебування територіального центру Марія Іванівна Перепелиця.

Слово «осінь» має свою невеличку історію в моєму житті.

У моєму дитинстві не було  мобільних телефонів і комп’ютерів,

Крім навчання та пустощів,  діти  завжди мали  роботу, яка починалася навесні і продовжувалась до пізньої осені. Інколи не хотілося працювати, але моя бабуся повторювала такі слова: «Робіть, дітки, робіть. Осінь покаже  вашу роботу».

Я  думала, що цю роботу мають показати по телевізору, тому дуже старалася. Коли закінчувалася осінь і вже пролітав легенький сніг,  бабуся, взявши мене за руку повела до льоху.

А там:  картопля,  морква,  буряки,   яблука,   діжки з помідорами, огірками, квашеною капустою. І тут  я зрозуміла бабусині  слова: осінь покаже  вашу роботу.

 От і у нас  осінь показує результат роботи небайдужих людей – ліфт, встановлення якого дуже чекали мешканці цього будинку .

Будинок нашого відділення має 2 поверхи, літнім людям, які тут знайшли свою домівку було важко підійматися і спускатися сходами. І завдяки ліфту ця проблема вирішилась. Сьогодні у будь-який час можна вийти на вулицю, посидіти на лавочці, помилуватись краєвидом.

Старість – це осінь життя. У когось сонячна, у когось похмура. І саме для того, щоб зробити цю осінь якомога лагіднішою, ми запускаємо цей ліфт.

Це та крапля милосердя і сердечності, яку хотілося подарувати нашим підопічним, адже життя неможливе без любові до ближнього.

Осінь – особливо багата пора року, не тільки на дари природи, а й на людську щедрість.

От і міський голова Михайло Іванович Полодюк завітав до нас з осінніми дарами.

Осінь ще й дуже весела пора, в листопаді селяни  традиційно сходились на вечорниці, бо збіжжя прибрано,  тож можна відпочити і повеселитись. Задушевні пісні та запальні танці – це як вдячність матері землі за її щедрість.

На продовження цих традицій наші діти подарували своє натхнення в танці.

Безумовно  ритми сьогодення відрізняються від  танців, що танцювали наші підопічні. Але завдяки студії танцю «Інеш» вони мають можливість вивчити сучасні танці та поділитись своїм досвідом Польки та Краков’яка.

Нехай ця осіння пора буде світлою й ласкавою, а ми  зігріємо вас душевним теплом, увагою і турботою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *