Управління праці та соціального захисту населення інформує

16 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 457

«Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України » відповідно до якої надається:

Внутрішньо переміщеним особам, відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб – допомога на проживання  відповідно до постанови КМУ №332 у розмірах

3000грн- для осіб з інвалідністю та дітей; 2000 грн. – для інших осіб.

За березень та квітень 2022 р. зазначена допомога надається всім внутрішньо переміщеним особам.

Починаючи з травня 2022 р. така допомога надається ВПО, які перемістилися з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також ВПО, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження і які подали заявку на  відшкодування відповідних втрат, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг.

Перелік територіальних громад,що розташовані в районі проведення воєнних (бойових)дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні  (блокуванні)затверджується Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Особам, які евакуюються із населених пунктів, що розташовані в районах проведення  воєнних дій (бойових), у безпечні райони – надається гуманітарна та інша допомога цивільному населенню або допомога за рахунок коштів міжнародних організацій.

Особам, які проживають у деокупованих населених пунктах, не мають і не мали статусу ВПО – гуманітарна та інша допомога.

Кабінет Міністрів України установив, що для осіб які проживають у населених пунктах, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), нарахування і виплата всіх належних соціальних виплат ( пенсій, соціальних допомог, пільг та субсидій) продовжуються в повному обсязі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *