УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМУЄ

Кабінетом  Міністрів України 25 листопада 2020року прийнято постанову, яка передбачає :

  1. Відновити на період з 1 листопада до 31 грудня 2020 р. дію пунктів 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”
  2. Установити, що:

особам, які у травні — серпні 2020 р. отримали допомогу на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, виплату такої допомоги буде здійснено у грудні 2020 р. за листопад і грудень 2020 р. без подання нової заяви та необхідних документів;

допомога на дітей особам, які звертаються за її призначенням вперше із заявою та необхідними документами, що повинні бути подані до 15 грудня 2020 р., призначається і виплачується у листопаді та грудні 2020 р. відповідно до Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми” .

Для оформлення допомоги до структурних підрозділів соціального захисту населення необхідно надати :

– заяву встановленого зразку із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку,куди буде зарахована допомога;

– копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

– довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7), крім осіб, які отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

– копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

– копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Надати заяву для отримання зазначеної допомоги можна в електронній формі (стартова сторінка надання послуги з призначення допомоги – https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 листопада 2020 року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *