Соціально-психологічний центр надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей.

Зазначимо основні види послуг, що надаються установою:

– правові: консультації юрисконсульта (в режимах офлайн і онлайн): допомога в оформленні запитів, звернень, заяв і т. інше;

– соціальні: майстер-класи, семінари, виставки, зустрічі з фахівцями тощо;

– психологічні: консультації психолога (в режимах офлайн і онлайн): тренінги з формування навичок першої допомоги у кризовій ситуації, профілактики девіантної поведінки та суїцидів, шляхів набуття стійкості в ситуації життєвої втрати та інших кризових подій, попередження домашнього насильства; групи підтримки для членів сімей ветеранів, бійців ЗСУ і тероборони, членів сімей загиблих бійців:.

– фізкультурно-оздоровчі: заняття у тренажерному залі; фізкультурно-оздоровчі заходи на свіжому повітрі; масаж з використанням масажного крісла.

– інформаційні: психоедукація для цільових груп з використанням друкованих та електронних ЗМІ; розвиток спільнот ветеранів та членів їх сімей у месенджерах і соціальних мережах; заходи щодо підвищення психологічної культури цільових груп

Також. при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ» для ветеранів, учасників бойових лій та членів їх сімей.

Мета діяльності служби – розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів, УБД та їх близьких перед усім із сільської місцевості.

Номери Телефону довіри: 095 945 69 40

067850 91 16

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00. Перерва з 13.00 до 14.00.

Просимо посприяти у розповсюдженні інформації про діяльність Соціально-психологічного Центру м. Славутич серед організацій, ветеранської спільноти, УБД та членів їх сімей з вашого регіону та запрошуємо вашу установу до співпраці у наданні вказаних вище послуг відповідним категоріям населення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *