Святий Миколай до діток завітав

19 грудня в Шепетівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів вітали дітей зі святом Святого Миколая Чудотворця. День Святого Миколая – це чудове сімейне свято, добре, веселе, чарівне. Святий Миколай – це своєрідний символ людської надії і віри, доброти і щастя. Це, мабуть, найулюбленіше свято наших дітей. Адже цей день діточки по всій країні ждуть із особливим нетерпінням, бо на них чекає чимало солодощів і подарунків.

Саме з цією важливою місією,  привітати зі святом вихованців Центру,  завітали почесні гості.

Міський голова – Полодюк Михайло Іванович вітав із святом всіх присутніх і дарував іграшки для занять в Центрі а для дітей – солодкі подарунки.

Микола Миколайович Агарков – Голова Ради деректорів корпорації «Сварог Вест Груп» – вітав діточок солодкими подарунками а на Центр презентував новий комп’ютер для навчання дітей і телевізор для перегляду навчальних програм під час реабілітаційних процедур.

Радували своїм приїздом байкери з м.Славута «Стальна ліга». Солодощі і фруктові соки радували дітвору. Дітки Центру відчувають підтримку і позитив від славутчан.

Ласкавюк Ольга, представник  від МПТ «Дружба» -, передала теплі слова привітаня від директора Шамасуряна Сергія Азнівовича та іграшки для Центру.

Приватні підприємці Окорський В.М. і О.В. Окорський частували діток солодкими і корисними мандаринами. Святковий настрій в залі підтримувала нова ялинка з вогниками від ПП Олександра Миколайовича Лобая.

Театральним дійством, піснями, іграми-забавами розважали учні-волонтери Шепетівського навчально-виховного комплексу №1, директор Гарбарець Валентина Миколаївна. Діти з особливими потребами вдячні батьківському комітету, вчителям та учням за солодкі подарунки, канцтовари та фінансову підтримку.

Діти Центру дякують за солодкі подарунки від ПП «За конкретні справи».

Діти, батьки та гості робили яскраві світлини у казковій «фотозоні».

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *