Пошук РОБОТИ

Відповідно до листа від 05.08.2021 року Хмельницького обласного центру зайнятості “Щодо сучасних джерел пошуку роботи”, управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської  ради повідомляє, що:

Одним із найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання сучасних джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати.

Отож, з яких джерел ви можете дізнатися про вакансії?

Інформацію про вільні робочі місця можуть надати:

фахівці служби зайнятості;

–           знайомі (особисті контакти);

–           засоби масової інформації (преса, радіо, телебачення);

–           спеціалізовані інтернет сайти з пошуку роботи;

–           соціальні мережі;

–           кадрові агентства тощо.

Служба зайнятості – одне з джерел, яким ви можете скористатися. Шукаючи роботу, радимо переглядати вакансії на офіційному вебсайті служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/. За допомогою наших фахівців і відвідуючи відповідні семінари, тренінги, ви зможете підготувати та розмістити власне резюме, фахово підготуватись до співбесіди. Зважайте, що шукати роботу ви можете як в нашому регіоні, так і по всій Україні.

Самостійно можливо ознайомлюватись з інформацією про вакансії, що розміщені на стендах в залі центру зайнятості/філії або відповідних терміналах.

Інтернет-технології виступають як ефективний інструмент пошуку роботи. Це джерело є одним з найзручніших, оперативних і популярних. За допомогою спеціалізованих сайтів, а також різноманітних соціальних мереж можливо швидко знайти потрібні для себе вакансії. Радимо переглядати вакансії на сайтах (https://jobs.ua/, http://rabota.com.ua. https://www.work.ua. https://ua.trud.com та ін.), які надають можливість визначити, які вимоги висуваються до претендентів та який пропонується рівень заробітної плати.

Шукаючи роботу, будьте максимально активними! Пам’ятайте! Робота існує для тих, хто її шукає.

Відділ інформаційної роботи Хмельницький обласний центр зайнятості про«. Шевченка,10 м.Хмельницький, Україна, 29000 тел: +38(0382) 63-74-18 +38(0382)76-46-42 кйт-осґактос?. ЄРУ, иа

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *