Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками ветеранів війни та осіб з інвалідністю

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками

ветеранів війни та осіб з інвалідністю

(Постанова Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187)

Управління праці та соціального захисту населення забезпечує безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості:

– осіб з інвалідністю усіх категорій;

– ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань”.

Особи повинні перебувати на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням в управління  за місцем їх реєстрації.

Працюючі особи та особи, що не досягли встановленого законодавством пенсійного віку, забезпечуються путівками за місцем основної роботи або за місцем обліку в управлінні праці та соціального захисту населення  на підставі довідки з місця роботи про те, що їм не видавалася безоплатна путівка протягом попереднього року.

Путівки видаються особам, , відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, в порядку черговості.

Для одержання путівки подаються:

Після закінчення строку дії зазначеної медичної довідки, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку.

Органи охорони здоров’я забезпечують путівками ветеранів війни на лікування у госпіталях, а також санаторно-курортними путівками – осіб з інвалідністю, ветеранів війни із захворюванням на туберкульоз та дітей з інвалідністю до досягнення 18-річного віку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *