Нові традиції

14 січня – Новий Рік за старим стилем і свято Василя. До діток Шепетівського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю завітали депутати від партії «Батьківщина» Шепетівської районної і міської рад Фещин Олексій Васильович і Фещин Віктор Васильович з солодкими  гостинцями. Діти стішилися неочікуваними подарунками. Віктор Васильович привітав діток і батьків з різдвяними святами і повідомив, що це буде традицією в цей день на Св. Василя – дружні зустрічі з подарунками.

Варто зазначити, що сім’я приватних підприємців Фещиних завжди долучалася до фінансової та матеріальної підтримки дітей з особливими потребами Центру. Допомога  Центру реабілітації почалася з відновлення будівлі по вул. Судилківській,28 – швидко і якісно встановили огорожу. А для дитячого майданчика виклали яскраву бруківку, діти із задоволенням бігають, стрибають  і безпечно їздять на візочках.

Діти вдячні за увагу, чуйність і підтримку. Ваша людяність і розуміння проблем вселяє віру у завтрашній день. Ви завжди будете бажаними гостями у нашому Центрі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *