Не втрачай надію

Люблю життя таким, як воно є,
Яким його мені Всевишній дарував,
Хоч іноді воно жорстоко б’є
Йому я вдячн
ий за святий цей дар.

Щорічно 3 грудня вся спільнота відзначає Міжнародний день людей з особливими  потребами. Суспільство виражає загальнолюдську стурбованість і повагу до людей, які потребують додаткової уваги. І це люди сильні духом і кожним своїм кроком-досягненням стверджують «Не втрачай надію».

Шепетівський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю – це результат згуртованості міської  громади та влади. Комфортне приміщення, реабілітаційне і дидактичне обладнання, ігри на майданчику, відпочинок у фруктовому садку. І ці зусилля не марні – є довгоочікувані слова і кроки наших дітей – і це великі спільні досягнення на яких  ми не зупинимося. По  показниках надання послуг серед реабілітаційних установ області за 9 місяців 2019р. робота Шепетівського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю  на ІІ місці.

В теплій, дружній атмосфері в відбувся захід для  дітей Центру.  Міський голова Михайло Іванович Полодюк звернувся до дітей, батьків і всіх присутніх з щирими словами підтримки. Відмітив важливість успішної інтеграції дітей з особливими потребами у суспільне життя, найбільше, чого вони потребують – уваги та часу, аби не відчувати себе самотніми, обмеженими у суспільстві. Михайло Іванович зазначив, що колектив Центру успішно справляється з реалізацією цього завдання. Міський голова подарував  покривала для дитячої кімнати відпочинку та солодощі.

М. Полодюк подякував учнівсько-педагогічному колективу шепетівської загальноосвітньої школи №3 і директору Банковій Лідії Олександрівні за волонтерську діяльність і відзначив «Подякою».

Директор ДП «Шепетівського лісового господарства»  Сасюк Володимир Михайлович  разом із побажаннями сили та наснаги подарував фіточаї для оздоровлення дітей. Приватні підприємці Фєщіни Василь Васильович і Віктор Васильович надали матеріальну допомогу та  солодощі для діток.

Свої таланти і можливості продемонстрували і діти з особливими потребами і учні-волонтери. Концертні номери були яскравими. Діти декламували вірші, Даша Сахненко грала на синтезаторі композицію «Зіронька». Виконання пісні «Ти в мене є» Максимом Ігнатенком викликало захоплення присутніх. Радували дзвінкі голоси та творчість учнів ЗОШ №3.

Вихованець Центу Денис Малишев звернувся до присутніх з надзвичайно проникливими словами про Центр, що тут він змалечку і вчився всього – ходити, розмовляти, спілкуватися з друзями, яких у нього в Центрі багато. Денис висловив слова подяки колективу і педагогам: «Працівники в Центрі – це теж мої великі друзі» – такі слова з дитячих вуст найбільша вдячність.

І хочеться подякувати ВСІМ, хто опікується дітьми з особливими потребами. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *