Надання послуг в умовах карантину в Шепетівському центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

Шепетівський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю надає послуги працює з дотриманням карантинних обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22.07.2020 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюється «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень  епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

На сьогодні діти з інвалідністю отримують комплексну реабілітацію за складеними індивідуальними графіками безпосередньо в реабілітаційній установі. Індивідуальні графіки відвідування складено таким чином, щоб не виникало скупчення (з дотриманням дистанції 1,5-2 метри) та між відвідуваннями була можливість проведення дезінфекційних заходів та провітрювання приміщення Центру.

На вході, в приміщенні Центру організовані місця для обробки рук антисептичними засобами. Вхід до приміщення дозволяється за наявності маски або респіратора.

Запроваджено щоденний температурний скринінг персоналу та відвідувачів Центру на початку (при вході в приміщення) та у разі необхідності протягом робочого дня.

В Центрі посилені профілактичні заходи щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції, а саме:

  • інформаційно-роз’яснювальна робота серед співробітників та відвідувачів щодо основних симптомів та профілактичних заходів коронавірусної інфекції;
  • розповсюдження серед співробітників та відвідувачів пам’ятки «Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення».
  • щоденний температурний скринінг співробітників та відвідувачів;
  • використання антисептиків та засобів індивідуального захисту (медичні маски, гумові печатки);
  • прибирання приміщень та поверхонь з використанням миючих та дезінфікуючих засобів перед початком та по закінченню індивідуальних занять;
  • регулярне наскрізне провітрювання кожні 2 години приміщення Центру;
  • проведено зонацію в кабінетах для проведення індивідуальних занять з дотриманням безпечної відстані між відвідувачами, які перебувають у приміщені (1,5 – 2 метри).

В період карантину дистанційно підтримуємо зв’язок між фахівцями та батьками дітей з інвалідністю.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *