Ми рівні

Щорічно Шепетівський міський центр соціальної реабілітації  3 грудня приєднується до міжнародної ініціативи, щоб довести, що інвалідність не є перешкодою для повноцінного життя.

Цього дня підтримати родини, які виховують дітей з вадами розвитку, з теплими словами та подарунками завітали ті хто не залишає поза увагою діяльність Центру:

  • Полодюк Михайло Іванович – міський голова
  • Білас Сергій Григорович – начальник управління праці та соціального захисту населення
  • Топчій Ірина Павлівна – представник народного депутата України Романа Мацоли
  • Валентина Бас – від БО «БФ«Зміцнення громад» директор Василик Тетяна Павлівна.

Символічні сердечка на грудях у всіх учасників заходу демонстрували  про відкритість, вміння любити і приймати любов у свої серця.

Діти залюбки брали участь в концерті – виявляли свої акторські здібності. Учасники  міжнародного фестивалю «Рандеву у мами» Вадим Наумець та його партнерка Анастасія Закацюра виконали український танець «Черевички». Дарина Герасимчук показала талант в сучасних танцях. Діти Центру декламували вірші про загальнолюдські цінності – любов та дружбу. Голова шепетівської ГО «Діти сонця» Людмила Наумець наголосила, що любов та віра в свою дитину допоможе подолати  труднощі та негаразди у вихованні та розвитку особливої дитини. Своїми талантами ділилися волонтери-учні ЗОШ №3, директор Банкова Л.О. За доброю багаторічною традицією після концерту діти дарували  благодійникам символічні подарунки і раділи солодощам та іграшкам.

А на завершення діти, батьки і гості  виконали спільну руханку, яка  об’єднала і ствердила «Ми рівні». 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *