Миколай у гості завітав

День Святого Миколая –  традиційне свято, яке з нетерпінням чекають усі діти. Для дорослих – це нагода поділитися своїм  теплом та  стати  добрими чарівниками і подарувати  дітям віру в  казку.

20 грудня дзвінким сміхом, веселими новорічними піснями, запальними танцями, побажаннями добра і казки та гомоном дитячих голосів наповнився Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

До дітей на свято з «миколайчиками» завітали міський голова Михайло Полодюк,  керівник Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство»  Володимир Сасюк, начальник управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради Сергій Білас представники мотоклубу з міста Славута «Стальна ліга». А волонтери з Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» провели святкову програму з піснями і хороводами навколо ялинки, різноманітними конкурсами. Бульбашкова феєрія впродовж свята запалювала казкові вогники.

Діти були неймовірно щасливими, відчуття радості  переповнювало кожного з них. ДЯКУЄМ ВСІМ, ХТО ТВОРИТЬ ДОБРО!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *