Миколай в гості завітав

Дітки Шепетівського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю були чемні і працьовиті цілий рік. І з нетерпінням чекали  день Святого Миколая.

Багаторічна дружба поєднує дітей Центру і Державне  підприємство «Шепетівське лісове господарство». Директор В.М. Сасюк та профспілкова організація ДП «Шепетівський лісгосп» привітав діточок Центру з Миколаєм та Різдвяними святами. Солодощі для чемних діток і годівничку для птахів, які прилітають у садок.

Св. Миколай завітав з відео привітанням, солодкими подарунками і приладдям для малювання від батьківського, учнівського та педагогічного колективу НВК N1 ім. М.Дзявульського. Наслідуючи традиції, робити добрі справи, депутат Обласної ради Світлана Павлишина дарувала солодкі подарунки від депутата ВР О.Гереги. Світлана Андріївна в спілкуванні з дітьми, їх батьками та колективом Центру привітала всіх з прийдешніми святами і щиро бажала усім здоров’я, миру та благополуччя.

І склалася добра традиція – щороку долучаються з подарунками до привітань діток Центру приватні підприємці Віктор Бащук і Андрій Тівіков.

Попри всі труднощі і карантинні перешкоди свої подарунки діти отримували в Центрі і доставлені по домівках. Відчуття радості  переповнювало кожного з них.  other

Увага, щирість і любов, подаровані дітям повертаються сторицею.

ДЯКУЄМ ВСІМ, ХТО ТВОРИТЬ ДОБРО!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *