Контрольна перевірка діяльності м. Шепетівка щодо виконання вимог заходів та інших нормативно-правових актів з питань технічної та пожежної безпеки цивільного захисту

На виконання плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у 2018 році, затвердженого розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 22.01.2018 №124/2018р.

Плану роботи головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області на 2018рік, проводиться контрольна перевірка Шепетівської міської ради, щодо виконання вимог заходів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки.
Метою даної перевірки є оцінювання діяльності Шепетівської міської ради, щодо виконання вимог заходів та інших нормативно- правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту. Надання організаційно-методичної допомоги керівному складу цивільного захисту підприємствам та установам у виконанні покладених на них завдань у сфері ЦЗН і територій, реагування на надзвичайні ситуації, технологічної безпеки та аварійно-рятувальної справи.

Робоча нарада

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *