З 1 липня 2020 року змінено розміри та механізм призначення державних допомог

Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» №646 від 02.06.2020 року.

При визначенні права на призначення допомоги на дітей одиноким матерям з 1 липня 2020 р. застосовуються умови, встановлені для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На виконання вище зазначеного Закону Кабінет міністрів ухвалив поставу від 22.07.2020 р. №632 “Деякі питання виплати державної соціальної допомоги”, відповідно якої:

–   з 1 липня 2020 р. призначення і виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям здійснюється лише після подання нової заяви з необхідними документами та декларації про доходи та майновий стан;

–  державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям особам, які звернулися за її призначенням у липні — серпні 2020 р., призначається і виплачується починаючи з липня 2020 року.

В зв’язку з чим, для подальшого призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям просимо одержувачів звернутися до управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради з заявою та декларацією за адресою вул..Островського,4.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *