Зміна мінімального розміру заробітної плати

Нагадуємо, що з 01.12.2021 року відбулося підвищення розміру мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму для всіх груп населення.

Так мінімальна зарплата в Україні зросла до  6500 гривень, відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” від 15.12.2020 р. № 1082-IX., а прожитковий мінімум до 2481 гривень.

Роботодавці, які використовують погодинну форму оплати праці мають зважати на погодинному мінімальну зарплату. З 1 грудня 2021 році вона становитиме: 39,12 гривень.

Мінімальна заробітна плата — це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може встановлюватися оплата за виконану працівником місячну норму робіт (Кодекс законів про працю України, Закон України “Про оплату праці”). Тобто законом визначено, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати, тобто не менш ніж 6500 гривень. Якщо працівнику, який виконав місячну норму праці, нарахували зарплату в меншому розмірі, роботодавець проводить доплату до її рівня, яку виплачує разом із зарплатою (за винятком виконання роботи на умовах неповного робочого часу).

Також звертаємо увагу, що юридичні та фізичні особи — підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі вчинення порушень законодавства про працю, що передбачено ч. 2 ст. 265 КЗпП. Для розрахунку суми штрафу застосовується розмір мінімальної зарплати, встановлений на момент виявлення порушення. Зокрема за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці штраф з 01.12.2021 року накладається у двократному розмірі мінзарплати за кожного працівника – 13000 гривень.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *