Засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати  заробітної плати і зайнятості населення

26 вересня 2018 року під головуванням міського голови Полодюка М. І. відбулось чергове засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати  заробітної плати і зайнятості населення.

На засіданні були присутні представники відділів та управлінь міськвиконкому, Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, Шепетівського відділення Славутської ОДПІ, управління Держпраці  у Хмельницьківй області, відділу  статистики в Шепетівському районі, Шепетівського міськрайонного центру зайнятості, Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області та 11 представників підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців міста, у яких частині  найманих працівників нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Запрошені роботодавці надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального.

Крім того, в ході засідання присутнім підприємцям, в черговий раз, нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, про необхідність дотримання норм трудового законодавства. Також, присутніх роботодавців ознайомлено з урядовим розпорядженням від 05 вересня 2018 року № 649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

Секретар робочої групи                                               М. Слюсар

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *