До уваги побутових споживачів природного газу!

Щодо передачі показників лічильника газу

Згідно Порядку комерційного обліку газу по об’єктах побутових споживачів (населення), прописаного в Кодексі газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати ці дані до ПрАТ «Шепетівкагаз» з 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим. Зняття показань лічильників проводиться споживачем самостійно станом на 01 число місяця.

Від того, наскільки оперативно та достовірно споживачі  щомісячно надаватимуть  дані свого лічильника, – настільки вони коректно та вірно будуть відображені у рахунку-платіжці. Тому в разі ненадання споживачем  інформації щодо контрольних показань лічильника, обсяг використаного газу буде визначений розрахунковим (прогнозованим) способом.

Оберіть найзручніший для себе спосіб передачі показників лічильника:

  1. Зареєструйтесь в Особистому кабінеті споживача на сайті https://gasolina-online.com/.
  2. За допомогою Голосового IVR меню,цілодобово, користуючись підказками, не чекаючи зв’язку з оператором, за телефонами:

Київстар    097-241-01-35

Київстар    098-785-25-91

Vodafon      095-171-52-29

Life             093-028-33-75 (новий)

  1. Передайте показник на Viber або напишіть SMS на номер 068-878-81-28, вказав спочатку номер свого особистого рахунку, потім показник лічильника за зразком:

О/р 07255 показник 63864

До споживачів, які не змогли передати показник вчасно, направлятимуться контролери для уточнення показів лічильника.

Прохання вчасно та якісно передавати показники лічильника газу, оплачувати надані послуги з постачання та розподілу природного газу.

Адміністрація ПрАТ «Шепетівкагаз»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *