День захисту дітей, в Шепетівському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідностю

       Щасливе дитинство – це любов і піклування батьків та суспільства. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються всі небайдужі. І саме сьогодні, до дня захисту дітей, в Шепетівському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідностю було проведено свято до Дня захисту дітей за сприяння Шепетівського міського голови В. Бузиля, наповнене сюрпризами та феєрверками дитячих емоцій.

Сюрприз – ведмедик Умка розважив руханками і фото на згадку.

Дитячий колектив  щиро подякував нашим ЗСУ за захист та сьогоднішню безпеку піснею «Ой, у лузі червона калина…» разом з солістом Іллею Н. і  слова подяки висловив на оберегах, які передамо для воїнів на передову.

Начальник сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП Ольга Семенюк розповіла про безпеку сьогодення.   Незабутні враження та позитивні емоції дарували інспектори-кінологи  КЦ ГУНП Хмельницької області разом з чотирилапими товаришами по службі. Лола та Рік виконували команди інспекторів та дітей.

Діти, хоча б  на  деякий час, змогли відпочити, розважаючись на батутах, граючи веселі ігри в колі друзів, смакуючи солодкі снеки.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *