Головна сторінка

Управління праці та соціального захисту населення

Управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради створено рішенням сесії Шепетівської міської ради і в межах своїх повноважень забезпечує реалізацію державної політики у сфері соціального захисту. Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення на території міста

Територіальний центр соціального обслуговування

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – є бюджетною установою, яка здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, а також є центром для підтримки життєдіяльності та соціальної активності пенсіонерів та інвалідів.

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Здійснює комплекс реабілітаційних заходів для дітей-інвалідів від 0 до 18 років, а також дітей віком до 6 років, які мають ризик отримати інвалідність. Реабілітація спрямована на попередження, зменшення або подолання фізичних, психічних розладів, коригування порушень розвитку, навчання основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для їхньої інтеграції у суспільство.