Багатодітні сім’ї отримають допомогу на підготовку дітей до школи

04.08.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів України “Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей”, якою передбачено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 має вік 6 – 18 років (включно).

Право на одноразову грошову допомогу мають багатодітні сім’ї, які станом на 1 серпня 2021 року є отримувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Ці виплати допоможуть сім’ям зібрати дітей до школи і купити необхідні речі. Нарахування відбуватиметься управлінням праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення батьків, подання додаткових заяв не передбачено.

До 16 серпня поточного року управлінням буде подано заявку щодо потреби в коштах для виплати допомоги, виплата допомоги буде проводитися після надходження фінансування з державного бюджету.

Одноразова грошова допомога багатодітним сім’ям, які звертаються за державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім’ям у серпні 2021 року, буде виплачена після призначена такої допомоги з 01.08.2021 р.

У подальшому ці кошти не враховуватимуться при призначенні інших державних соціальних допомог та субсидії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *