Архів за: 12.03.2019

Cвятковий захід до Дня 8 березня “Усім жінкам присвячується”

6 березня у відділенні денного перебування відбувся святковий захід до Дня 8 березня “Усім жінкам присвячується”.

Опубліковано в категорії: Територіальний центр | Залишити коментар

Здійснено проплату за березень

7 березня 2019 р. здійснено проплату за березень місяць допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю в сумі 4718428 грн.

Опубліковано в категорії: відділ бухгалтерського обліку | Залишити коментар

Субсидії готівкою – хто, де і як отримає

В березні цього року субсидіанти отримують готівку для оплати комунальних послуг за лютий 2019 року. Відповідно у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Опубліковано в категорії: управління праці та соц захисту | Залишити коментар

30 РОКІВ РОЗВИТКУ

статтю взято з  сайта  ВІКІПЕДІЯ Всесві́тня мережа (англ. World Wide Web, скорочено: WWW; також: всемережжя, веб або тене́та) — найбільше всесвітнє багатомовне сховище інформації в електронному вигляді: десятки мільйонів пов’язаних між собою документів, що розташовані на комп’ютерах, розміщених на всій земній кулі. Вважається найпопулярнішою і найцікавішою службою мережі Інтернет, … Продовження

Опубліковано в категорії: Без категорії | Позначки: | Залишити коментар

ПРАЦІВНИК ЗАХВОРІВ ПІД ЧАС ЗАВЕРШЕННЯ ВИПРОБОВУВАННЯ. ЧИ ПРАВОМІРНЕ ЙОГО ЗВІЛЬНЕННЯ?

статтю взято з сайта УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ Працiвник, якому встановлено випробувальний строк, захворiв. Строк випробування закiнчується. Чи можна звiльнити працiвника як такого, що не пройшов випробувального строку?

Опубліковано в категорії: відділ праці | Позначки: , | Залишити коментар